logo

Arrow
Arrow

współpraca

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem oferowanych przez nas produktów na potrzeby dalszej dystrybucji to zapraszamy do współpracy.
Spełnimy oczekiwania wszystkich odbiorców hurtowych oraz sklepów, którym zależy na najlepszych produktach i korzystnych cenach.
Dzięki doświadczeniu, pasji oraz bogatej wiedzy o rynku, zapewniamy naszym Klientom najlepsze warunki:
profesjonalną obsługę – możesz się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo, lub osobiście – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zrealizujemy zamówienia zgodnie z Państwa oczekiwaniami,
najwyższej jakości produkty – oryginalne, naturalnie działające, z potwierdzoną skutecznością działania,
przystępne ceny – specjalnie dopasowane do potrzeb odbiorców hurtowych – z możliwością negocjacji i atrakcyjnych rabatów przy długiej współpracy,
dużą dostępność towarów – zamówienia realizujemy najszybciej, jak to możliwe – najczęściej w ciągu kilku dni od ich złożenia – nawet, gdy są bardzo duże.
Współpracując z nami, możecie liczyć na rzetelność, profesjonalizm i miłą atmosferę. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.
By poznać bliżej nasze ceny oraz ustalić szczegóły współpracy, wystarczy skontaktować się z nami – przedstawimy ofertę, która z pewnością spełni wszystkie oczekiwania!

 
 

WISH Pharmaceutical

Wyszystkie nasze produkty spełniają standardy GMP (Good Manufacturing Practices), GHP (Good Hygienic Practice) i HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE (numer wpisu do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P-422-27-7597

Slider

WISH Group, Bluszczowa 17A, 30-049 Kraków, Poland
Tel: 790 626 026 | Email: info@wishpolska.pl

 

© 2016 | Realizacja: perfekcyjneStrony.pl